| diagram | ![]() | ||
| namespace | http://dsrc_r70/DSRC | ||
| children | node-LL1 node-LL2 node-LL3 node-LL4 node-LL5 node-LL6 node-LatLon regional | ||
| used by |
| ||
| source | <xsd:complexType name="NodeOffsetPointLL"> <xsd:choice> <xsd:element name="node-LL1" type="Node-LL-24B"/> <xsd:element name="node-LL2" type="Node-LL-28B"/> <xsd:element name="node-LL3" type="Node-LL-32B"/> <xsd:element name="node-LL4" type="Node-LL-36B"/> <xsd:element name="node-LL5" type="Node-LL-44B"/> <xsd:element name="node-LL6" type="Node-LL-48B"/> <xsd:element name="node-LatLon" type="Node-LLmD-64b"/> <xsd:element name="regional"> <xsd:complexType> <xsd:sequence> <xsd:element name="regionId" type="RegionId"/> <xsd:element name="regExtValue" type="asn1:OpenType"/> </xsd:sequence> </xsd:complexType> </xsd:element> </xsd:choice> </xsd:complexType> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-LL-24B | ||||
| properties |
| ||||
| children | lon lat | ||||
| source | <xsd:element name="node-LL1" type="Node-LL-24B"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-LL-28B | ||||
| properties |
| ||||
| children | lon lat | ||||
| source | <xsd:element name="node-LL2" type="Node-LL-28B"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-LL-32B | ||||
| properties |
| ||||
| children | lon lat | ||||
| source | <xsd:element name="node-LL3" type="Node-LL-32B"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-LL-36B | ||||
| properties |
| ||||
| children | lon lat | ||||
| source | <xsd:element name="node-LL4" type="Node-LL-36B"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-LL-44B | ||||
| properties |
| ||||
| children | lon lat | ||||
| source | <xsd:element name="node-LL5" type="Node-LL-44B"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-LL-48B | ||||
| properties |
| ||||
| children | lon lat | ||||
| source | <xsd:element name="node-LL6" type="Node-LL-48B"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-LLmD-64b | ||||
| properties |
| ||||
| children | lon lat | ||||
| source | <xsd:element name="node-LatLon" type="Node-LLmD-64b"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| properties |
| ||||
| children | regionId regExtValue | ||||
| source | <xsd:element name="regional"> <xsd:complexType> <xsd:sequence> <xsd:element name="regionId" type="RegionId"/> <xsd:element name="regExtValue" type="asn1:OpenType"/> </xsd:sequence> </xsd:complexType> </xsd:element> |
| diagram | |||||
| type | RegionId | ||||
| properties |
| ||||
| source | <xsd:element name="regionId" type="RegionId"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | asn1:OpenType | ||||
| properties |
| ||||
| source | <xsd:element name="regExtValue" type="asn1:OpenType"/> |