| diagram | ![]() | ||
| namespace | http://dsrc_r70/DSRC | ||
| children | node-XY1 node-XY2 node-XY3 node-XY4 node-XY5 node-XY6 node-LatLon regional | ||
| used by |
| ||
| source | <xsd:complexType name="NodeOffsetPointXY"> <xsd:choice> <xsd:element name="node-XY1" type="Node-XY-20b"/> <xsd:element name="node-XY2" type="Node-XY-22b"/> <xsd:element name="node-XY3" type="Node-XY-24b"/> <xsd:element name="node-XY4" type="Node-XY-26b"/> <xsd:element name="node-XY5" type="Node-XY-28b"/> <xsd:element name="node-XY6" type="Node-XY-32b"/> <xsd:element name="node-LatLon" type="Node-LLmD-64b"/> <xsd:element name="regional"> <xsd:complexType> <xsd:sequence> <xsd:element name="regionId" type="RegionId"/> <xsd:element name="regExtValue" type="asn1:OpenType"/> </xsd:sequence> </xsd:complexType> </xsd:element> </xsd:choice> </xsd:complexType> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-XY-20b | ||||
| properties |
| ||||
| children | x y | ||||
| source | <xsd:element name="node-XY1" type="Node-XY-20b"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-XY-22b | ||||
| properties |
| ||||
| children | x y | ||||
| source | <xsd:element name="node-XY2" type="Node-XY-22b"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-XY-24b | ||||
| properties |
| ||||
| children | x y | ||||
| source | <xsd:element name="node-XY3" type="Node-XY-24b"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-XY-26b | ||||
| properties |
| ||||
| children | x y | ||||
| source | <xsd:element name="node-XY4" type="Node-XY-26b"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-XY-28b | ||||
| properties |
| ||||
| children | x y | ||||
| source | <xsd:element name="node-XY5" type="Node-XY-28b"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-XY-32b | ||||
| properties |
| ||||
| children | x y | ||||
| source | <xsd:element name="node-XY6" type="Node-XY-32b"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | Node-LLmD-64b | ||||
| properties |
| ||||
| children | lon lat | ||||
| source | <xsd:element name="node-LatLon" type="Node-LLmD-64b"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| properties |
| ||||
| children | regionId regExtValue | ||||
| source | <xsd:element name="regional"> <xsd:complexType> <xsd:sequence> <xsd:element name="regionId" type="RegionId"/> <xsd:element name="regExtValue" type="asn1:OpenType"/> </xsd:sequence> </xsd:complexType> </xsd:element> |
| diagram | |||||
| type | RegionId | ||||
| properties |
| ||||
| source | <xsd:element name="regionId" type="RegionId"/> |
| diagram | ![]() | ||||
| type | asn1:OpenType | ||||
| properties |
| ||||
| source | <xsd:element name="regExtValue" type="asn1:OpenType"/> |